Állásajánlat

A Magyar Turizmus Zrt. Magyarország, mint turisztikai desztináció népszerűsítéséért felelős nemzeti turisztikai marketingszervezet. Legfőbb célja a vendégszám, a vendégéjszaka-szám és a turizmusból származó bevételek növelése. Munkájában meghatározó irányelv a turisztikai szakmával és a stratégiai partnerekkel való szoros együttműködés.  A Magyar Turizmus Zrt., amely társadalombiztosítási kifizetőhely, pályázatot hirdet

TB- és bérszámfejtő munkatárs

munkakör betöltésére, részmunkaidőben, napi 6 órás munkavégzésre

 2 éves, határozott időtartamra.

A munkakör betöltésének várható kezdete: 2012. november 15.

Feladatok:

  • havi bérszámfejtés előkészítése, szükséges dokumentumok bekérése, ellenőrzése,
  • táppénzek, gyermekgondozási ellátások számfejtése,
  • cafeteria rendszer karbantartása, üzemeltetése, havi igénylések bérszámfejtésbe történő rögzítése, rendelések lebonyolítása, adatszolgáltatások elkészítése, könyveléssel történő egyeztetések ellátása,
  • havi elektronikus adóbevallás elkészítése (NAV),
  • a belépő munkavállalók bejelentése, a kilépő munkavállalók elszámolása, igazolások elkészítése, kiadása,
  • társadalombiztosítási kötelező nyilvántartások elkészítése elszámolások, statisztikák elkészítése a társadalombiztosítási szervek, MÁK és a KSH felé,
  • a Tulajdonos felé történő adatszolgáltatások, kimutatások elkészítése.

Elvárásaink:

  • felsőfokú végzettség, valamint társadalombiztosítási ügyintézői végzettség,
  • minimum 1 éves releváns munkatapasztalat,
  • bérszámfejtő program ismerete,
  • Office programcsomag magas szintű felhasználói ismerete (magas szintű Word és Excel tudás),
  • kiváló kommunikációs készség, szóban és írásban egyaránt,
  • proaktív, dinamikus, terhelhető személyiség.

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • kellemes munkakörülmények.

A pályázatokat – magyar nyelvű fényképes önéletrajzot, valamint motivációs levelet - 2012. október 5-ig a következő címre várjuk: human@itthon.hu.

Kérjük, az elektronikus levél tárgy sorában legyen szíves feltüntetni megpályázott munkakör elnevezését.

Az állásajánlat PDF-ben ide kattintva letölthető.